.

.

5M LC-LC дуплекс, оптичен кабел за свързване на оптичен кабел, LC към LC, SingleMode

5M LC-LC дуплекс, оптичен кабел за свързване на оптичен кабел, LC към LC, SingleMode

BGN 24.32

Брой продукти
Налично за поръчка

Този кабел разполага с едномодов 9/125 микрона, SC към SC конектор. Специално проектиран за Ethernet, мултимедия или друго приложение за комуникация Материал (Външен) : PVC Тип на съединителя : LC до LC Ядро : Едномодова Плътност на влакното : Дуплекс Дължина : 5 м Характеристики : - Ниска вмъкване и загуба от обратното отражение - Добра заменяемост - Добра издръжливост - Стабилност при висока температура - Стандарт : Telcordia GR-326-CORE Приложения : CATV Активно терминиране на устройства Телекомуникационни мрежи Метро Локални мрежи Мрежи за обработка на данни Тестово оборудване Инсталация на помещение Широкообластни мрежи Спецификация : Елементи Еднорежим Многомодов компютър UPC APC 62.5 / 125 50/125 50/125 10 G Загуба на вмъкване

Общи свойства

Име на марката:
jyttek
Дължина на влакното:
5M
Тип влакно:
9 / 125um
Яке от влакно:
3.0MM

Добавки за продукти